Data dodania: 2024-09-20

40. Aukcja Dzieł Sztuki (15 X 2024) - pierwsze obiekty

40. Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

40. Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbędzie się 15 października 2024 roku (wtorek) o godzinie 18.30

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

KATALOG AUKCJI POJAWI SIĘ NA STRONIE 30 WRZEŚNIA

Dołącz do newslettera, by otrzymać powiadomienie o aukcji

Licytacja internetowa możliwa będzie na stronie bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać można będzie na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

PIERWSZE OBIEKTY Z KATALOGU:

Michałowski - 40 ADS
Piotr Michałowski
Gniady koń
akwarela, ołówek, papier
28,3 x 26,5 cm
Opisany na odwrocie przez Wlastimila Hofmana.

Wyczółkowski - 40. ADS
Leon Wyczółkowski
Kościół św. Wojciecha w Lublinie
akwarela, pastel, papier, tektura
25 x 38 cm (w świetle)
Sygnowany p.d.

Hofman - 40. ADS
Wlastimil Hofman
Ewangelista Marek (1953)
olej, sklejka
50 x 60 cm
Sygnowany l.g.

Kossak - 40. ADS
Jerzy Kossak
Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1944)
olej, tektura
49 x 72 cm
Sygnowany l.d.

Dwurnik - 40. ADS
Edward Dwurnik
Kraków (2017)
olej, akryl, płótno
55 x 46 cm
Sygnowany p.d.

Zakrzewski - 40. ADS
Roman Zakrzewski
Zamyślona (2014)
olej, płótno
55 x 38 cm
Sygnowany l.d.

powrót do listy aktualności